UA-109688924-1
Kaubamärgid

Aphrodite – Kehapesugeel

Tootekood: oo47
Hind:
8,50 €
Kogus: - +

Aphrodite'i oliiviõli baasil toodetud kehapesugeel tagab nahahoolduse kõrgekvaliteediliselt, aitates pehmendada nahka, niisutada, taaselustada ja kaitsta saastavate keskkonnamõjude eest. Selle proaktiivne koostisvalem põhineb looduslikult bioaktiivsete ainete kombinatsioonil: ökoloogiliselt puhas oliiviõli, kiivi ekstrakt, suhkruroo ekstrakt ja aloe vera lateks.

Koostisosad:

Puhas ja ehtne aloe vera lateks, mis on rikastatud füto-antioksüdantidega, aitab kaitsta teie nahka keskkonnaohtude ja vabade radikaalide eest. Orgaaniline oliiviõli pehmendab nahka siidiselt, soodustab tsellulaarseid ainevahetusprotsesse stimuleeriva epiteeli taaselustamist ning naha üldisemat taastumist. Suhkruroo ekstrakt toidab nahka küllaldaselt ja epiteeli sügavamalt puhastavalt, ilma et see kahjustaks naha looduslikku pH taset.

Selle tulemusena muudavad looduslikud koostisosad ja nende ainulaadsed looduslikud omadused igapäevase kasutamise turvaliseks. Toode sobib kõikidele nahatüüpidele. Korrapärase kasutamise korral näete peagi nähtavaid tulemusi - nahk muutub pehmeks-pehmeks-pehmeks, särades looduslikust energiast juba pärast mõnekordset pesemist.

AKTIIVSED KOOSTISOSAD: aloe vera, kiivi, suhkruroog

Toode on 90,4% on looduslik!

 

250 ml / 8,45 fl oz