UA-109688924-1
Kaubamärgid

Aphrodite Apollon šampoon meestele 200ml

Tootekood: 0023
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
8,50 €
Kogus: - +

Looduslik Aphrodite Apollon Šampoon meestele on tõhus puhastuspreparaat kõigile juuksetüüpidele! Toode on välja töötatud arvestades meeste füsioloogia eripära. On üldteada, et meeste naha epiteelpiirkond on palju tugevam kui naiste, sisaldades rohkem rasunäärmeid. Seetõttu meeste juuksed vajavadki sagedasemat pesemist. Samal ajal on juuste väljalangemine sagedaseks probleemiks meestele, mis on tingitud asjaolust, et nende juuste struktuur vajab regulaarset tugevdamist ja toniseerimist. Toode tagab meeste juustele rikkaliku niisutuse, naha toiteainetega rikastamise ja juuksestruktuuri üldise tugevdamise.

Koostise kirjeldus:

Apollon Šampoon meestele on kuulus oma mitme hea mõju poolest. Toote unikaalne koostis põhineb looduslikel taimeekstraktidel 91,6% ulautuses! Toode tugevdab, lisab energiat, taastab ja pehmendab meeste juukseid, lõhkumata nende loomulikku kaitsvat barjääri.

Abessiinia sinepiõli stimuleerib tõhusalt epiteelpiirkonna vereringet, tugevdades karvanääpse, takistades juuste väljalangemist ja hõlbustades nende kasvu. Oliiviõli tungib sügavale nahakudede struktuuri, rikastades seda toitainetega:

biotiin taastab kahjustatud juuste struktuuri, vitamiin B3 koos nisuproteiinidega lisavad juustele elastsust, looduslikku läiget ja niisutust. Naturaalne rosmariini- ja hõlmikpuu ekstrakt taaselustavad epiteelkoe mikrotasakaalu, lisades loodulikku tooni meeste juustele, muutes need pehmeiks ja kergesti hallatavaiks.

AKTIIVAINED: rosmariin, Abessiinia õli, hõlmikpuu, biotiin, vitamiin B3

Toode on 91,6% looduslik!

 

200ml / 7,05 fl oz