UA-109688924-1
Kaubamärgid

Aphrodite Ihupiim Mango ja Papaia 200ml

Tootekood: 0012
Kaubamärk:
Hind:
10,00 €
Kogus: - +

Aphrodite orgaaniline niisutav ihupiim on mõeldud kuivale nahale ning aitab kiiresti eemaldada nahaärritusega seotud tundlikkust ning ebamugavustunnet. Ihupiim on toodetud looduslikest koostisosadest, mis tungivad sügavale naha epidermistesse kihtidesse ja aitavad elavdada seda seespidiselt.

Aktiivsed koostisosad:

Brasiilia pähklivõi on pehmendava, haavade paranemist soodustava ja nahka taastava funktsiooniga, seda on kasulik rakendada naha kunstlike kahjustuste korral, nagu päikese põletused või muud ohtlikud keskkonnatingimuste mõjud. Samas on ihupiim nahka unikaalselt toitev, noorendav, põletikuvastane ja head naha jumet taastav. Papaia ja mango võid pinguldavad nahka ravides seda tõhusalt.

Kreeka oliiviõli on rikas E-vitamiini poolest, seega on ihupiim küllaldane toitev ja niisutav vahend kuiva ja pragunenud naha puhul. Piim pehmendab, niisutab ja elustab kõiki epidermisi nahakihte.

Macrovita, papaia ja mango ihupiim on rikkalikult välja töötatud kooslus ideaalseks igapäevaseks kasutamiseks, tõhusalt aidates vabaneda ülitundlikkusest, ärritusest, epiteelkudede kuivusest, kuid aitab samas taastada naha oma struktuuri ja uuendada tervet naha jumet.

Αktiivkoostis: mango, papaia, marula, Brasiilia pähklivõi

Toode on 97,2% looduslik!

 

200ml / 7,05 fl oz