UA-109688924-1
Kaubamärgid

Aphrodite kätekreem mango ja papaiaga 75ml

Tootekood: 0009
Kaubamärk:
Hind:
5,90 €
Kogus: - +

Paljude naiste probleemiks tänapäeval on kuiva ja ketendava nahaga käed. Aphrodite toiteväärtuslik ja niisutav kätekreem on tõhusaks hoolduseks ja üha enam tarvijate seas populaarsust kogumas! Kreem mõjub kiiresti ja ravivalt juba esimeste nahakuivuse märkide korral kinkides nahale tõhusa probleeme ennetava kaitse. Oliiviõlil põhinev kätekreem Aphrodite, papaia ja mangoga, on toodetud keeruliste nahakuivumiste vastu võitlemiseks, on toitva ja niisutava toimega, aitab vabaneda naha ketendamisest ja samas võidelda vananemise tunnusmärkidega.

Koostisosad:

Aphrodite kätekreem, mis põhineb kreeka unikaalsel tootevalemil, koosneb looduslikest koostisosadest: papaia, Brasiilia pähklivõi, marula ja mango võid, oliiviõli ja vitamiinid В5, А, Е, F.

Polüsahhariidid ja vitamiinide kompleksid, mis sisaldavad rikkalikku toiteväärtust, aitavad toita nahka sügavamate kihtideni ning rikastada epiteelkudesid, kiiresti vähendades naha liigse kuivuse tunnet. 

Polüküllastumata võid (papaia, mango, oliivi-) aktiveerivad rakulisi ainevahetusprotsesse, toidavad sügavalt epiteelkudesid ja pehmendavad tõhusalt kõiki naha kihte, vähendades seega tekkinud probleeme ka rakutasandil!

Aktiivained: mango, papaia, marula, Brasiilia pähklivõi

Toode on 96,6% looduslik!

 

75ml / 2,53 fl oz

Sarnased tooted