UA-109688924-1
Kaubamärgid

Aphrodite venitusmärkide vastane ja trimmiv kehakreem 150ml

Tootekood: 0018
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
18,90 €
Kogus: - +

Aphrodite oliiviõli baasil koostatud venitusarmide vastane kehakreem koos rikkalike looduslike bioaktiivsete koostisosadega aitab hoida nahka tugeva ja elastsena, vabaneda keha ja rindade venitusarmidest ning stimuleerib rakulise kollageeni sekretsiooni.

Kreemi aktiivained:

Aphrodite venitusarmide raviks mõeldud kreem põhineb Kreeka oliiviõlil, mis on kuulus epiteelirakkude taaselustamise ja stimuleeriva toime poolest, soodustades tõhusalt naha uuenemise protsesse.

Ivy ja Korte ekstraktid aitavad kõrvaldada epiteelkoe dehüdratsiooni probleeme, taastades nahakihtide loomuliku hüdrofiilide ja lipofiilide tasakaalu.

Teolima filtraat on viimase aja uuenduslik avastus ning tõhus raviv komponent, mis aitab aktiveerida kollageenmaatriksite sekretsiooni. See on väga oluline komponent kreemis, aidates ravida sünnitusjärgseid venitusarme, taastada naha tugevust ja vältida elastsuse kadumist.

Kukemarja ekstrakt kaitseb nahka vabade radikaalide eest, aitab vältida naha dehüdratsiooni, toites seda vajalike vitamiinide ja mikroelementidega.

Ebapiisav naha niisutamine ongi peamiseks põhjuseks, miks võib nahk kaotada elastsuse ja viia naha venitusarmide tekkeni. Tänu oma looduslikele koostisosadele on kreem suurepäraseks toeks ka raseduse ajal. Kreemi on soovitav kasutada kaks korda päevas (hommikul ja õhtul).

 

Toode on 94% looduslik!

 

150ml / 5.1 fl oz

Sarnased tooted