UA-109688924-1
Kaubamärgid

Aphrodite?

 KAS TEAD, KES OLI APHRODITE?

Vanakreeka mütoloogiliste pärimuste kohaselt on Aphrodite, keda tihti ka Afroditeks on nimetatud, ilu-, rõõmu-, naudingu-, ja viljakusjumalanna. Teda on seondatud planeediga Veenus ja teda kujutatakse kauni naisena, keda tihti on saatmas tiivuline armastusjumal, Eros. Aphroditele omistavate sümbolite hulka kuuluvad õunad, granaatõunad, kammkarbid, pärlid, delfiinid, luiged, tuvid, meri, mürdid, pähklid, roosid, laimipuu ja peegel. Klassikalistel skulptuuridel ning freskodel kujutatakse Aphroditet enamasti alati. Aphroditele omistatakse sümbolina ka nn "iluvöö" ning tema kui jumalanna lisanimena on tihti mainitud ka "Magusalt Naeratav".

Vanakreeka mütoloogia toob esile mitmed juhtumid, milles Aphrodite võttis karistada neid, kes teda kummardamata jätsid või tema võimu põlgasid. Teisalt on mitmeid juhuseid, milles toonitatakse tema soosivat ja kaitsvat suhtumist isikuisse, kes teda austanud ning tema võimu ülesust õiglaselt hinnanud. Armastus ning ilu on põhimõtteliselt omavahel seotud ideena, mistõttu Aphroditet peetaksegi nii ilu-, kui graatsia jumalannaks. Nende omaduste poolest ületab ta kõiki teisi jumalaid, ning just temale on omistatud ka Pariisi kuulus Ilu Auhind! Lisaks oma vaieldamatule võimule on Aphroditel võime kinkida ilu ja uskumatut võlu ka teistele!

APHRODITE LOODUSTOOTED...

...on seega juba ideoloogiliselt parim valik oma ilu eest hoolitsemiseks, mida tinglikult võiks ka Aphrodite kui jumalanna kummardamiseks nimetada.

Kreeta saare puhas loodus, soodne kliima ning mereõhk on rikastanud sealset loodust kuulsust kogunud imelise oliivipuu õliga! Enamik Aphrodite loodustooteid põhinevadki just oliiviõli erilistel toimeomadustel! Nagu on teada mitmeist uuringuist ja üle maailma teostatud katseist, peetakse oliiviõli maailma kõige tervislikumaks õliks, nii toidus, kui ka kosmeetika vallas.

Aphrodite loodustooted on 99% ulatuses looduslikud. Enamat protsenti saavutada kosmeetikatööstuses on pea võimatu, kuna tegu on ikkagi mõningast säilimist eeldavate toodete tootmisega. Aphrodite loodustooted seega on igati omal hinnatud kohal tarbija jaoks, kes eelistab looduslähedasi tooteid oma kosmeetika valikul. Maskid, kreemid ja juuksehooldusvahendid on Aphrodite poolt looduina tõepoolest imelised, nende koostisvalemite väljatöötamisel on vaeva näinud paljud hinnatud kosmeetiateadlased, eksperdid ja laborandid. Antud loodustooted ongi enamalt jaolt valmistatud just sellistena, et neid oleks võimalik kasutada laia tarbijaskonna huvides, kuuludes kasutamiseks igale naha- ja juuksetüübile.

Paljud Aphrodite loodustooted omavad ka tervendavaid omadusi, rääkimata vananemisvastaste ilmingute vastu võitlemisest. Üks on kindel - vaid regilaarne kasutamine viib sihile! Seega, et head tulemust saavutada, ei tohiks kasutada tooteid segatuna teiste samalaadsete toodete kasutamisega, ega tohiks ka toote kasutamise regulaarsusest loobuda. Ühe ja kindla toote toime saavutab olulisemat edu alles mõninga kasutamise järel, kuid paljudele Aphrodite loodustoodetele omistatakse head ja säravat tulemust juba esmasel kasutamisel!

Soovime häid eksperimenteerimisi oma ilu edendamisel ning loodame meiegi kõigile parimaid tulemusi, kes me nüüd selle imelise loodustoodete brandi ka eesti tarbijale lähemale oleme toonud!

Austusega,

OÜ Eluvool meeskond