UA-109688924-1
Kaubamärgid

HEA TEADA! Kuiv nahk ja selle hooldamine!

02.12.2018

Ebapiisav naha niisutamine on üks põhjustest, miks nahk kaotab elastsuse. Kuiv nahk soodustab omakorda vaegusi, sh ka venitusarmide teket.

 Et nahk püsiks terve ja särav, niisuta oma keha looduslike kreemidega. Aga miks just looduslike?

Põhjus on väga lihtne. Sünteetilised kreemid leevendavad nahaprobleeme küll kiiremini ja tulemus on silmale justkui paremini nähtav, kuid pikaajalisel kasutamisel hakkavad sünteetilised ained naha niiskustaset hoopis vähendama, kahjustades seeläbi oluliselt naha kaitsekihti ja tekitades sõltuvust.

Paljud loobuvadki looduskosmeetikast kohe peale kasutamise alustamist, sest puudub kohene efekt. Sünteetiliste kreemide kiire efekti ja hea tunde annavad aga just need ained, mida me tegelikult oma nahale ei taha, sealhulgas säilitusained, lõhnaained, värvained.

Minnes üle looduskosmeetikale, anna nahale aega taastumiseks.

 Loodustooteid soetades ole tark!

 Kahjuks ei ole Eestis reglementeeritud loodustoote olemust. Kui toode sisaldab midagigi looduslikku, võib selle juba loodustooteks nimetada. Selle pärast on oluline lugeda pakendit. Siinkohal on hea teada, et 100% looduslikke kreeme siiski olla ei saa. Selline toode lihtsalt ei säiliks. 100% puhtuse saab säilitada küll õlides, kuid mitte kreemides.

Hea tava kohaselt tohib looduskosmeetika nime kanda toode, mis sisaldab vähemalt 95% looduslikke koostisosi.

 Hea nipp kehakreemide kasutamisel – kreemita oma nahka alati peale pesemist, kui nahk on veel niiske. Nii imendub kreem paremini ja on efektiivsem.